Sadece Ekip Değil, Bir Aileyiz

Diyetisyen Elif TOKMAN

1997 yılında Afyonkarahisar’da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi orada tamamladım.

Çok istediğim, hedefim olan Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü tercih etim. 4 yıllık lisans eğitimimi Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladım. 2019 yılında başarıyla mezun oldum. Şuanda yüksek lisans eğitimime Bahçeşehir Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde  devam etmekteyim.

 

Lisans eğitimim sürecinde Medical Park Hastanesi, Dr. Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi , Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi çeşitli hastanelerde staj yaptım. 2018 yılının yaz aylarında İtalya’da çeşitli hastane ve kurumlarda eğitim alma imkanı bularak yaz stajımı tamamladım. Her biri bana fazlasıyla tecrübe ve bilgi kattı.

 

Çok sayıda Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, kongre, vb. etkinliklere katılıp kendimi geliştirip yenilikleri takip etmeye çalışıyorum.

 

Çok sevdiğim, bana çok fazla şey katan şuanda da ekibinde yer aldığım Renkli Diyet markasının yaratıcısı Uzm.Diyetisyen İpek Ağaca Özger ile de yollarımız staj döneminde kesişti. 7 haftalık stajımı orada tamamladım. Online diyet sürecini birlikte yürütüyoruz. Sizler için rengarenk listeler planlıyoruz. Kendisine bana kattıkları ve verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkürü borç bilirim.

 

Diyetisyen Elif TOKMAN