Online Diyet Nedir?

Sehirdışında veya yurtdışında mi yaşıyorsun?

İstanbulda yaşıyorsun ama yollar gözünde mi büyüyor?

Hedef kilona ulaşmak için; bütün bu engelleri kaldırıyoruz!

Kişiye özel online renkli diyet danışmanlık hizmetimiz ile karşındayız.

Bizimle birlikte kendi başarı hikayeni yazmaya ne dersin?

Online Diyet Danışmanlık  Kapsamı:

 • Online diyet danışmanlığı için yaptığın ödemenin onaylanmasının ardından, beslenme durumunu ayrıntılı şekilde öğrenmemizi sağlayacak ‘Renkli Diyet Beslenme Bilgilendirme Formu’ nu doldurmanı isteyeceğiz.
 • Eksiksiz doldurduğun bu formu bize göndermenin hemen ardından 24-48 saat içerisinde seni telefonla arıyoruz. Böylece ayrıntılı ilk görüşmemizi telefonla gerçekleştirmiş oluyoruz.
 • Telefon görüşmemizin hemen sonrasında 12 saat içinde sana özel planladığımız online renkli diyet programını hazırlayıp; mail olarak ve WhatsApp üzerinden sana ulaştırıyoruz.
 • İsteğine bağlı olarak; sana her gün motivasyon mesajları atıyoruz. Mesai saatleri içerisinde WhatsApp üzerinden diyetinle ilgili görüşüyoruz.
 • Sormak istediğin tüm soruları WhatsApp üzerinden yanıtlıyoruz.
 • Her hafta online renkli diyet programına ek olarak hedef kilona ulaşmana yardım edecek pratik bilgilerden oluşan e-bültenler gönderiyoruz. Bu bültenler diyet programına daha kolay uyum sağlamana ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmana yardımcı olacak.
 • 15 günde bir vereceğimiz pratik ve renkli tarifler ile menülerini daha eğlenceli hale getiriyoruz. Böylece kilo verirken sağlıklı kaçamaklar da yapmış oluyorsun.
 • Sana ilk diyet programını gönderdiğimiz tarihi başlangıç kabul ederek; her haftanın aynı günü, sabah aynı saatte, benzer kıyafetlerle, aynı tokluk düzeyinde ve sabit duran bir tartıda kilona bakıp bize iletmeni rica ediyoruz. Tartıdaki kilonun fotoğrafını bize göndermeni tercih ediyoruz.
 • Tartı bilgini aldığımız günün ertesi günü sana özel planladığımız 1 haftalık yeni online renkli diyet programını mail ve WhatsApp yoluyla sana ulaştırıyoruz.
 • Her yeni diyet programını planlarken; tüketmek istediğin ve istemediğin besinleri ve varsa farklı dönemsel durumunu (hastalık durumu, doğumgünü partisine katılma, düğün/toplantı/kutlama programı veya iş seyahati, dönemsel ödem şikayeti vb.) göz önünde bulunduruyoruz.
 • Her hafta hedef bir kilo belirliyoruz; amacımız bu hedefe ulaşmak Hedefe giden yolda sana destek oluyoruz.
 • Online Diyet programın bittikten bir hafta sonra program sonucunu değerlendirmek için ayrıntılı bir telefon görüşmesi daha yapıyoruz. Programın sonucunu değerlendiriyor; gerek duyarsak yeni bir program için planlama yapıyoruz.

1-TAKİPLİ ONLİNE DİYET :

Hedefimize uygun olarak seçebileceğin aylık paket programlarımız süresince sana WhatsApp  ve mail yoluyla destek sağlıyor, tüm sorularını cevaplandırıyor  ve motivasyonunu yükselterek diyetine uyum sağlamanı kolaylaştırıyoruz. Amacımız seni  ideal kilonuza ulaştırmaya çalışmak. Keyifle, tam motivasyonla programı sürdürüyoruz.

2-TAKİPSİZ ONLİNE DİYET:

Takipli online diyet sistemini çok beğendin  ancak diyet süresince çok rahatsız edilmek istemiyorum, diyetime uyarım, irademe güveniyorum diyorsan  bu paketi tercih edebilirsin. Bir ay boyunca her hafta diyet listeni  güncelliyor ve mail yolu ile sana iletiyoruz. 1 aylık takipsiz online diyet ile toplamda 4 adet diyet listesi, 2 adet diyetinize uygun pratik tarif, 1 adet e-bültenine sahip oluyorsun. Dilersen programın başında ve sonunda olmak üzere 2 adet telefon görüşmesi de yapabiliyoruz.

3-HAMİLELİK DÖNEMİ ONLİNE DİYET:

Dünyanın en güzel ve özel duygularını tatmaya başladığın şu günlerde, beslenme şeklin senin ve bebeğinin  sağlığı için çok önemli.

Hamilelik döneminde kaç kilo almalısın?, Hangi besinleri tüketip, hangilerini tüketmemelisin?, Hamilelik döneminde ihtiyacın olan besin miktarları ne kadar? vb. sorular aklını mı karıştırıyor?Kafandaki tüm bu soruları gidermek için randevuları takip etmek ya da ofisimize gelmek zor mu geliyor? O halde ‘Hamilelik Dönemi Online Diyet’ paketimizden faydalanabilirsin ! Seni yakın takibe aldığımız bu sistem sayesinde dilediğin zaman sorularına yanıt bulabilecek ve diyet listene bir tık ile ulaşabileceksin!

4-DOĞUM SONRASI DÖNEMDE ONLİNE DİYET:

Doğumdan sonra nasıl bir beslenme şekli uygulayacağını bilemiyor; ama diyetisyen randevuları için bebeğinden ayrılmak zor geliyorsa; hamilelik öncesi dönemdeki haline kavuşabilmek için motivasyona ihtiyacın varsa doğru yerdesin.

Fazla kilolarından kurtulurken, anne sütünün kalitesinin de artması için (emziriyorsan) ‘sana özel’ doğum sonrası dönemi online diyet programını birlikte oluşturmaya ne dersin? Bu sayede hem evdeki düzenin bozulmamış, bebeğinin yanından ayrılmamış olacak hem de aklındaki  tüm sorulara cevap bulup kolayca diyetisyenine ulaşabileceksin. Motivasyonunu arttırmak amaçlı gönderdiğimiz mesajlarımız ve e-bültenlerimiz sayesinde de bu dönemde yoldaşın oluyoruz.

5-BEBEK VE ÇOCUK BESLENMESİ ONLİNE DİYET :

Bebeklik ve çocukluk dönemi;  yaşam boyu beslenme alışkanlıklarının kazanıldığı dönemdir. İşte bu yüzden bu yaş grubuna da ulaşmayı çok önemsiyoruz. Bu dönemdeki beslenme danışmanlığında amacımız; çocukların yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayarak büyüme ve gelişmesine destek olmaktır.

Online diyet sisteminin yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar için de önemli avantajları var. Çocuğuna özel planlanan menünün mailinize gönderilmesi sayesinde, senin ona özel hazırlayabileceğin sağlıklı seçeneklere destek olacağız. Üstelik randevulu sistemde geçireceğiniz vakti çocuğunla başbaşa bir etkinlik yaparak veya yürüyüşe çıkarak geçirebilirsin.

‘Bugün ne yapsam?’ derdine de çare oluyoruz.İştahsız çocuklar için gönderdiğimiz pratik ve eğlenceli tarifleri çocuğunuz bayıla bayıla yiyeceğini umuyoruz…

Kısacası hem yaşantın aksamasın; hem de çocuğun derslerinin arasında beslenmesi hakkında endişe duymasın istiyorsan çocukluk döneminde online sistem tam sana göre!

6- SPORCU BESLENMESİ ONLİNE DİYET :

Düzenli spor yapıyor ve ‘Anterenman öncesi ne yemeli,  ne yememeli, kaç dakika önceden beslenmeyi kesmeli, rejenerasyon evresinde hangi besinler daha etkili, protein tozu kullanmak gerekli mi, peki ya karbonhidratlar mı yoksa proteinler mi daha önemli? ‘ gibi aklınıza bir çok soru mu takılıyor? Bu soruların cevabına antrenman düzenin aksamadan bir mesaj ile ulaşabilmek, yaptığın antrenman türüne göre sana özel bir listeye sahip olup kas gelişiminizi daha iyi takip edebilmek istiyorsan bu paketimiz sana çok uygun.  Sporda verdiğin emeğin karşılığını tam olarak alabilmek bir beslenme uzmanı eşliğinde çalışarak çok daha kolay olacaktır. Sporcu Beslenmesi Online diyet sisteminde sen maillerini ve antrenmanlarını takip et, beslenmen  konusunda sana biz destek olalım !

7- 7/24 TAKİPLİ ONLİNE DİYET :

Takipli online diyet sistemini sevdin ancak diyet yaparken daha fazlasına mı ihtiyaç duyuyorsun. Diyetisyeninle daha çok vakit geçirmek sana daha iyi motivasyon kaynağı mı oluşturuyor? Gün içinde çok yoğun çalışıyorsun ya da soruların çok fazla, mesai saatleri bana yetmiyor diye mi düşünüyorsun? Sorularına  7 gün 24 saat her istediğinde cevap alabilmek ve tüm bu ihtiyaçlarını giderebilmek 7/24 online diyet paketimizin içinde! Üstelik 4 adet vücut analizi de hediye .

7-24 takipli online diyet

8- 5 GÜNLÜK RENKLERLE DETOKS :

Fazla kilolarından kurtulurken duraklama dönemine girdiysen, düğün- mezuniyet gibi özel günlerin yaklaştıysa,  tatil öncesinde hazırlık ya da tatil sonrasında telafi diyeti arıyorsan, vücudunuzda biriken şişkinlik-ödemden kurtulmak istiyorsandoğru yerdesin!Bu yoğunlukta randevu stresine girmeden senden aldığımız detaylı bilgiler ile sana özel hazırlayacağımız 5 günlük listenizi mailine gönderiyoruz. Üstelik programın sadece sıvılardan oluşmuyor, seni aç bırakmadan beslenmene yardımcı oluyoruz.

5 gün boyunca rengarenk meyve ve sebzelerden oluşan 5 farklı menü  ve her gün için ayrı hazırladığımız vitamin deposu smoothie tariflerimizi içeren bu paket sayesinde keyifle arınmış olabilirsin.

9-VEJETERYAN / VEGAN BESLENMEYE ÖZEL ONLİNE DİYET :

Vejeteryan ve vegan beslenme şekline sahip kişiler için doğru bir beslenme planı sağlamak bazen zor olabiliyor. Diyetisyen tarafından planlanan yeterli protein içeriğine sahip, doyurucu ve keyifli vejeteryan menüleriyle hedef kilona ulaşabilir, dengeli beslenmeyi öğrenebilirsin. Sana özel hazırlanan listeler ve tarifler ile sana özel planlanmış programı uygulayacağız.

Detaylı Bilgi ve İletişim : 0539 583 53 09

Not 1: Online Renkli Diyet Programın Renkli Diyet Ekibi; Uzman Diyetisyen İpek AĞACA ÖZGER ve Renklidiyet diyetisyenleri tarafından kişiye özel olarak planlanmaktadır.

Not 2: Programına çeşitli sebeplerden dolayı ara vermek  isteyen danışanlarımız için dondurma imkanı sunuyoruz. Online diyet programınızdan kalan seanslarınızı aldığınız tarih itibariyle 5 ay süre içerisinde kullanabilirsin.